All Around Leaders Listing


Junior All Around (Speed)
Place Member Name City AA Pts Attended Status
1. GRACIE SPARKS BEEVILLE, TX 175.00 6 *Eligible*
2. KYLEE SONNIER SANTA FE, TX 128.00 6 *Eligible*
3. BROOKE FRANZESKOS SCHULENBURG, TX 124.00 6 *Eligible*
4. LAINEY SCIBA VICTORIA, TX 119.00 6 *Eligible*
5. KALISTA FIGUEROVA VICTORIA, TX 102.00 6 *Eligible*
6. MAILE SCIBA VICTORIA, TX 98.00 5 *Eligible*
7. KEYLEE ERNEST NEEDVILLE, TX 82.00 5 *Eligible*
8. PEYTON HOFFPAUIR BAY CITY, TX 77.50 6 *Eligible*
9. KAYLEE UTTERBACK , 77.00 5 *Eligible*
10. NEELIE SCHIEL CHAPPELL HILL, TX 74.50 3 Not Eligible
11. JORDAN DECKER SANTA FE, TX 68.00 3 Not Eligible
12. KAMRYN SAEGERT BASTROP, TX 49.00 5 *Eligible*
13. FALLON BRIDGES SANDIA, TX 31.00 5 *Eligible*
14. ELISABETH MOON MISSOURI CITY, TX 29.00 5 *Eligible*
15. DAVAN GALINSKI HUNGERFORD, TX 23.00 4 Not Eligible
Lead Line All Around (Speed)
Place Member Name City AA Pts Attended Status
1. JOY HOAGLAND VICTORIA, TX 2.00 6 *Eligible*
Peewee All Around (Speed)
Place Member Name City AA Pts Attended Status
1. HADLEY HERNDON WALLER, TX 165.50 6 *Eligible*
2. BELLA SCIBA VICTORIA, TX 154.00 6 *Eligible*
3. JAMES HOAGLAND WACO, TX 142.00 6 *Eligible*
4. ELIZABETH IVEY RIVIERA, TX 97.00 6 *Eligible*
5. KODIE FOSTER VICTORIA, TX 87.00 6 *Eligible*
6. PRESLEY JACOBS HUNTSVILLE, TX 83.00 6 *Eligible*
7. WYATT HAIRELL YOAKUM, TX 81.50 6 *Eligible*
8. JARRETT WALSH VICTORIA, TX 78.00 6 *Eligible*
9. ACE DANIELL EAGLE LAKE, TX 74.00 5 *Eligible*
10. LAUREN LEITA VICTORIA, TX 70.50 6 *Eligible*
11. BRISTOL FREEMAN EAGLE LAKE, TX 62.00 5 *Eligible*
12. KAMERYN CUNDA EL CAMPO, TX 58.00 6 *Eligible*
13. BRINLEE FERIL HALLETTSVILLE, TX 50.00 3 Not Eligible
14. JOHN HOAGLAND VICTORIA, TX 46.00 6 *Eligible*
15. HUDSON WEAVER CORPUS CHRISTI, TX 23.00 3 Not Eligible
16. RUEGER SWINDLE LAVERNIA, TX 14.00 1 Not Eligible
17. TATUM VILLARREAL TIVOILI, TX 11.00 4 Not Eligible
18. ADYSON MILLER VICTORIA, TX 7.00 2 Not Eligible
19. MAKAYLA CUNDA EL CAMPO, TX 7.00 6 *Eligible*
20. SCOLLIE SAHA BAY CITY, TX 5.50 5 *Eligible*
21. LUCY WEATHERS BAY CITY, TX 5.00 5 *Eligible*
22. CONLEY CRANEK LOUISE, TX 2.00 6 *Eligible*
23. BK WEAVER CHAMPMAN RANCH, TX 2.00 1 Not Eligible
Senior All Around (Speed)
Place Member Name City AA Pts Attended Status
1. BELLA RUGGEROLI NEEDVILLE, TX 215.00 6 *Eligible*
2. ISABELLE VALDEZ VICTORIA, TX 147.00 6 *Eligible*
3. TAYLOR LUTRINGER NEEDVILLE, TX 146.00 6 *Eligible*
4. DELANEY PETERSON VICTORIA, TX 122.00 6 *Eligible*
5. KYLA BARR WEIMAR, TX 116.00 6 *Eligible*
6. ALEXIS JAN NEEDVILLE, TX 100.00 6 *Eligible*
7. ANDREA SKWERES PEARLAND, TX 73.00 5 *Eligible*
8. HANNAH HUNT RICHMOND, TX 66.00 5 *Eligible*
9. CAITLIN HACKNEY ROSHARON, TX 63.00 5 *Eligible*
10. MADELYN SCHOOLEY GUY, TX 58.00 3 Not Eligible
11. AHMAD CALLIS EDNA, TX 54.00 6 *Eligible*
12. MADISON ERNEST NEEDVILLE, TX 52.00 6 *Eligible*
13. MADDIE ELLIS RICHMOND, TX 31.00 3 Not Eligible
14. EMMA FERRELL FRIENDSWOOD, TX 28.00 3 Not Eligible
15. MCKENZIE MOON MISSOURI CITY, TX 3.00 2 Not Eligible
Sub-Junior All Around (Speed)
Place Member Name City AA Pts Attended Status
1. WYATT SCHIEL CHAPPELL HILL, TX 165.00 6 *Eligible*
2. MATTIE WILLIAMS ROSENBERG, TX 142.00 5 *Eligible*
3. MIA JANOSKY BLEIBLERVILLE, TX 121.00 6 *Eligible*
4. LYDIA SCIBA VICTORIA, TX 93.00 5 *Eligible*
5. BAILEY ZEPLIN VICTORIA, TX 80.00 6 *Eligible*
6. AMY OHRT VICTORIA, TX 74.00 4 Not Eligible
7. DEVIN YOUNG ROSANKY, TX 68.00 5 *Eligible*
8. REESE JACOBS HUNTSVILLE, TX 64.00 6 *Eligible*
9. CARLEE MARTINEZ GEORGE WEST, TX 63.00 6 *Eligible*
10. CALLI CLAYTON NEEDVILLE, TX 54.00 6 *Eligible*
11. EMMA HAYDEN GANADO, TX 49.00 5 *Eligible*
12. GRADY WEATHERS BAY CITY, TX 38.00 6 *Eligible*
13. KAITYLN TORRES ALICE, TX 37.00 5 *Eligible*
14. AUTUMN VILLARREAL TIVOLI, TX 36.00 4 Not Eligible
15. WYNN SCIBA VICTORIA, TX 33.00 6 *Eligible*
16. CRAIG SCIBA VICTORIA, TX 30.00 6 *Eligible*
17. KATHRYN PESL THORNDALE, TX 30.00 6 *Eligible*
18. CLAIRE SCIBA VICTORIA, TX 19.00 4 Not Eligible
19. BREELYN FREEMAN EAGLE LAKE, TX 19.00 3 Not Eligible
20. KORI BIGBEE WAELDER, TX 18.00 4 Not Eligible
21. SLADE SAHA BAY CITY, TX 14.00 5 *Eligible*
22. KENADIE FERIL HALLETTSVILLE, TX 12.00 1 Not Eligible
23. ELLA RATLIFF LA VERNIA, TX 10.00 2 Not Eligible
24. ALLISON LEITA VICTORIA, TX 7.00 6 *Eligible*
25. CARLI PESL THORNDALE, TX 7.00 6 *Eligible*
26. BRYCE EHLINGER MANVEL, TX 7.00 5 *Eligible*
27. TY BRIDGES SANDIA, TX 6.00 6 *Eligible*
28. HOLDEN WEAVER CORPUS CHRISTI, TX 6.00 3 Not Eligible
29. CAITLIN PESL THORNDALE, TX 5.00 6 *Eligible*
30. BRANSON WALSH VICTORIA, TX 3.00 6 *Eligible*
31. KODI GRAY VAN VLECK, TX 2.00 3 Not Eligible
Girls Junior All Around (Roping)
Place Member Name City AA Pts Attended Status
1. ELISABETH MOON MISSOURI CITY, TX 39.00 5 *Eligible*
2. GRACIE SPARKS BEEVILLE, TX 19.00 6 *Eligible*
3. NEELIE SCHIEL CHAPPELL HILL, TX 10.00 3 *Eligible*
Boys Junior All Around (Roping)
Place Member Name City AA Pts Attended Status
1. HADLEY BROUSSARD RICHMOND, TX 154.00 6 *Eligible*
2. WESTON WILHELM ROSANKY, TX 119.00 5 *Eligible*
3. CLINT OHRT VICTORIA, TX 103.00 3 *Eligible*
4. TRES CANALES PORT LAVACA, TX 97.00 6 *Eligible*
5. NICK YOUNG ROSANKY, TX 84.00 5 *Eligible*
6. TYLER EHLINGER MANVEL, TX 71.00 5 *Eligible*
7. LEVI MARBACH VICTORIA, TX 56.00 5 *Eligible*
8. JAYDON CISNEROS , 10.00 1 *Eligible*
9. ROWDY BLUEMEL , 9.00 1 *Eligible*
10. KADEN KEY ANGLETON, TX 8.00 2 *Eligible*
Boys Peewee All Around (Roping)
Place Member Name City AA Pts Attended Status
1. JAMES HOAGLAND WACO, TX 23.00 6 *Eligible*
2. HUDSON HERMES YOAKUM, TX 17.00 3 *Eligible*
Girls Senior All Around (Roping)
Place Member Name City AA Pts Attended Status
1. MADELYN SCHOOLEY GUY, TX 20.00 3 *Eligible*
2. MCKENZIE MOON MISSOURI CITY, TX 10.00 2 *Eligible*
3. MADISON ERNEST NEEDVILLE, TX 9.00 6 *Eligible*
Boys Senior All Around (Roping)
Place Member Name City AA Pts Attended Status
1. BLASE TUCKER ROSENBERG, TX 76.00 5 *Eligible*
2. BRAEDON WEAVER CHAMPMAN RANCH, TX 59.00 2 *Eligible*
3. AHMAD CALLIS EDNA, TX 56.00 6 *Eligible*
4. GARRETT MARR VICTORIA, TX 47.00 5 *Eligible*
5. BRANSON KALKOMEY NEEDVILLE, TX 27.00 2 *Eligible*
6. LANE MARBACH VICTORIA, TX 20.00 3 *Eligible*
Girls Sub-Junior All Around (Roping)
Place Member Name City AA Pts Attended Status
1. AMY OHRT VICTORIA, TX 64.00 4 *Eligible*
2. KAITYLN TORRES ALICE, TX 57.00 5 *Eligible*
3. CARLEE MARTINEZ GEORGE WEST, TX 38.00 6 *Eligible*
4. REESE JACOBS HUNTSVILLE, TX 19.00 6 *Eligible*
5. MATTIE WILLIAMS ROSENBERG, TX 17.00 5 *Eligible*
Boys Sub-Junior All Around (Roping)
Place Member Name City AA Pts Attended Status
1. CADE MUEGGE EDNA, TX 175.00 6 *Eligible*
2. WYATT SCHIEL CHAPPELL HILL, TX 125.00 6 *Eligible*
3. CRAIG SCIBA VICTORIA, TX 75.00 6 *Eligible*
4. WYNN SCIBA VICTORIA, TX 56.00 6 *Eligible*
5. BRYCE EHLINGER MANVEL, TX 42.00 5 *Eligible*
6. TY BRIDGES SANDIA, TX 37.00 6 *Eligible*
7. BRANSON WALSH VICTORIA, TX 29.00 6 *Eligible*
8. GUY RAASCH WEST COLUMBIA, TX 26.00 1 *Eligible*
9. SETH MIGURA HALLETTSVILLE, TX 25.00 5 *Eligible*
10. CASH COOPER CUERO, TX 8.00 1 *Eligible*
11. HOLDEN WEAVER CORPUS CHRISTI, TX 8.00 3 *Eligible*